צילום כנסים

כנס הוא המקום בו כולם מגיעים מוכנים וחגיגיים. כל כנס מכיל תכניה מסודרת ומפורטת בה ידברו, יסבירו, ירצו וידגימו דברים מסוגים והיבטים שונים מכל תחומי החיים. מה שחשוב מאוד במיוחד בימינו עבור כל מארגן כנס זה לתעד אותו. זה הכרחי ביותר לתעד ולבצע צילום כנסים על מנת שיהיה תיעוד ושימוש חוזר בקטעים ובמדיה שתיווצר, תישמר ותופץ לאחר מכן בפלטפורמות ובמקומות הייעודים לה. תיעוד וצילום כנסים כולל בין היתר צילום של תמונות, סרטוני וידאו והקלטת אודיו. חשוב מאוד להזמין חברת צילום כנסים איכותית, מקצועית ובעלת כל האמצעים והמכשירים המתקדמים לצילום ותיעוד של כנסים.

 

מה חשוב לכם לוודא לפני שאתם מתחילים לצלם כנס?

לא משנה היכן מתקיים הטקס, חשוב מאוד לוודא כי יש תאורה מספקת ומאפשרת צילום ותיעוד של הדברים הנערכים. חברת הצילום חייבת להיערך בהתאם ולהביא איתה את ציוד הצילום המתקדם ביותר על מנת שתוכל להתגבר על אתגרים וקשיים הנובעים מתאוריה לקויה. לא משנה אם הכנס נערך בסביבה פתוחה כמו גן אירועים או בתוך אולם סגור וחשוך, חשוב שחברת הצילום תצטייד במצלמות איכותיות עם עדשות שיכולות להתמודד עם כמויות האור. במידת הצורך יהיה מעורב שימוש באמצעי תאורה נוספים על מנת להגדיל את כמות האור.

 

זווית הצילום והקריטיות שלה לאיכות התיעוד

כל מי שעוסק במלאכת צילום כנסים חייב לדעת שלא מספיקה תאורה אופטימלית, חשוב שהמיצג אותו מתעדים יהיה אופטימלי וראוי לתיעוד לאחר מכן. הרבה מאוד פעמים נרצה לצלם תקריב של מסך או פנים של אדם הדובר על הבמה ומרצה לציבור המוזמנים, ולא מעט קורה שהזווית או המיקוד לא נכונים. בנוסף, אנשים רבים אינם פוטוגניים מטבעם ולא מוכנים לרגע הצילום המדויק, ומה שקורה זה שבדיוק באותו הרגע בו נלקחת התמונה הם עושים פרצוף או עווית בפנים והתמונה נהרסת. לכן חשוב שחברת הצילום תדע להעריך נכון את תזמון לקיחת התמונות, תפיסת הזוויות הנכונות לתיעוד ומיקוד איכותי.

על מנת לתפוס את הזוויות הנכונות והמיקוד באנשים הדוברים, צריך לתפוס פינות צילום בזמן והרבה מאוד פעמים זה עלול להיות על חשבון הצופים שתופסים בדיוק את הנקודה המושלמת לצילום. לכן חשוב לעשות את זה בצורה נכונה אך מתחשבת ולבקש לשמור את המקומות הנכונים לצילום לפני שישמרו את המקומות הללו לאנשים.

 

האם לחברת הצילום שלכם יש את כל הציוד המתאים?

כאשר מזמינים חברת צילום חשוב לראות קודם פרויקטים אחרים שהיא עבדה עליהם בעבר. חיוני לעבור על כל אנשי הצוות, הצלמים והעורכים וכן העבודות שלהם המוצגות באתר או בקטלוג הפרויקטים על מנת להתרשם מהאיכות. לא כל חברת צילום ערוכה לתעד ולצלם כל אירוע בסדרי גודל שונים. לכן זה קריטי לבקש ולראות תיקי עבודות הדומים באופיים לגודל והיקף הכנס אותו אתם עומדים להוציא לפועל. יש צלמי אירועים מעולים לאירועים בעלי סדרי גודל קטנים ויש חברות גדולות יותר עם ציוד מתקדם ומשוכלל יותר כמו אביזרי הסרטה ואפילו רחפני צילום המצלמים מזוויות שונות עם אפשרויות מתקדמות.

 

מתעדים את האירוע או הכנס שלכם בצורה הכי אופטימלית שיש

אסור להקל ראש בכל מה שנוגע לתיעוד וצילום של כנסים ואירועים. אחרי הכל, כל המוזמנים והמציגים הולכים הביתה בסוף היום ומה שנשאר מהכנס זה התיעוד הדיגיטלי. חיוני לאחסן את כל התמונות והמדיה שתועדו במהלך האירוע בצורה בטיחותית ומסודרת. בסוף היום תרצו לקבל תוצר מוגמר עם כל הקבצים השונים החשובים לכם באמת. חברת צילום כנסים חייבת לעמוד בסטנדרטים שלכם ושל רמת האירוע המדובר.

תוכן עניינים

צילום כנסים

כנס הוא המקום בו כולם מגיעים מוכנים וחגיגיים. כל כנס מכיל תכניה מסודרת ומפורטת בה ידברו, יסבירו, ירצו וידגימו דברים מסוגים והיבטים שונים מכל תחומי

קרא עוד »